Rezervace
Nejprve zvolte apartmán, který chcete zarezervovat.
Apartmán
Vybrat

Ramsau JARA

Ramsau am Dachstein

  • Hlavní stránka
  • Rezervace
  • Ceník
  • Apartmán
  • Kontakt a mapa

Ramsau am Dachstein

Malebné městečko Ramsau am Dachstein se nachází na slunečné náhorní plošině v nadmořské výšce 1100 m.n.m pod jižní stěnou horského masívu Dachstein.

Díky slunečnému klimatu láká oblast každoročně spoustu návštěvníků. Ramsau am Dachstein je ideálním místem pro posílení těla i duše. Nádherné výhledy uklidní Vaši mysl po náročném výletě.  V oblasti najdete přes 25 lezeckých tras, nespočet turistických stezek a tras na kolo. V zimě zde najdete více jak 200km upravovaných běžkařských tras a několik lyžařských středisek se spoustou atrakcí. 

Na výlet se můžete vydat také lanovkou na ledovec Dachstein, který nabízí možnost letního lyžování, ledovcové turistické stezky Dachstein Sky Walk, ledový palác, visutý most a mnoho dalších atrakcí. Celoroční lyžařská oblast na ledovci Dachstein (2 700 m) nabízí čtyři vleky a až 15 km upravených běžkařských tras

Oblast Shladming-Dachstein nabízí pohostinost místních restaurací a horských chat s velkých výběrem místních štýrských specialit od místních sýrů Steirerkasse, přes místní jehněčí až po kvalitní pálenku a místní pivo Schladminger. 

Dále nabízíme možnost ubytování v našich Apartmánech v Novohradských horách.