Rezervace
Nejprve zvolte apartmán, který chcete zarezervovat.
Apartmán
Vybrat

Ramsau JARA

Ramsau am Dachstein

  • Hlavní stránka
  • Rezervace
  • Ceník
  • Apartmán
  • Kontakt a mapa

Zimní aktivity v Ramsau

Více sportovních zážitků na jednom místě - Ramsau

Zima v Ramsau / Schladming / Dachstein

Ramsau je idálním místem pro všechny zimní aktivity. Přímo od nás můžete nastoupit do běžkařských tras, na sjezdovky to pak máte 5-7 minut.  

Ubytování se nachází na strategickém místě s dobrou dostupností(několik minut jízdy autem) do lyžařdkých středisek Ski Amade - Planai Schladning, Hauser Kaibling, Rittisberg, Hochwurzen, Reiteralm. 

Ramsau am Dachstein patří svými běžkařskými trasami k nejlepším v Evropě. Nabízí stovky kilometrů běžeckých stop s každodenní úpravou. 

Zajišťují tak dokonalý požitek z jízdy na běžkách a to jak klasickým stylem, tak i skatem. Své si zde najde jak začínající běžkař tak i profesionál. Možností je vyzkoušet i místní biatlonový areál.

Bežkařské výlety

Bežkařské trasy v Ramsau am Dachstein patří k nejlepším v Evropě. Více jak 220km upravovaných bežeckých tras nabídne možnosti od kratkých tripů až po celodenní výlety s občerstvením na horských chatách s místními specialitami.

Široké 8 metrové upravované trasy nabízí komfortní jízdu skatem i klasikou. Pro začátečníky Ramsau nabízí rovinaté trasy s malými kopci, pro sportovní jezdce pak i nárocné výjezdy a sjezdy. 

Bežecké stopy jsou pravidelně připravovány už od začátku prosince z umělého sněhu ze zásobníků a vydrží pak až do konce března.

Sjezdové lyžování

Naše ubytování se nachází na strategickém místě v dojezdové vzdálenosti autem 5-20 minut do lyžařdkých středisek Ski Amade - Planai Schladning, Hauser Kaibling, Rittisberg, Hochwurzen, Reiteralm.

Skiareály nabízejí spoustu možností od klasických sjedovek, přes freeridové resorty až po freestyleové parky. Množství restaurací na svazích, pak využijete až budete pořadně utahaní z jízdy a dostanete hlad a žízeň.

Ostatní aktivity

Na okolních svazích kromě klasický sportů máte možnost využít jízdu na saních, bobech, vlek na cipflbob, jízdů na koních, pěší výlety do okolí po upravných cestách, nebo zkusit biatlonový areál.

Nechce se Vám už sportovat? Tak na výlet vyražte na koňských saních a užijte si nádherné scenérie alp.

Dále nabízíme možnost ubytování v našich Apartmánech v Novohradských horách.