Rezervace
Nejprve zvolte apartmán, který chcete zarezervovat.
Apartmán
Vybrat

Ramsau JARA

Ramsau am Dachstein

  • Hlavní stránka
  • Rezervace
  • Ceník
  • Apartmán
  • Kontakt a mapa

Letní aktivity v Ramsau

Co dělat v létě.

Oblíbená oblast zimních sportů Schladming / Ramsau / Dachstein se v létě mávnutí proutu promění na ráj pěší turistiky, horských kol a další letních aktivit. Ať už dáváte přednost putování s rodinou nebo naopak vyznáváte sportovnější typ dovolené, v Ramsau s přijdete na své.

Turistika na aplských pastinách

Turistická destinace Ramsau am Dachstein nabízí mnoho stezek od těch mírných po okolních pastvninách slunečné náhorní plošiny až po náročné trasy na masivu Dachstein. Délku trasy si pak můžete zvolit od 2km až po 40-50km trek s možností přespání na některé z horských chat. Trasy jsou dobře značené aby se neztratil ani začínající turista.

Lezecké stezky

Oblast pro lezce je opravdových rájem a to v každé věkové kategorii: Více jak 25 lezeckých tras a stezek, včetně dětské, lezeckých stezek pro mládež, vás nabádá vyrazit do oblasti  a vyzkoušet něco nového, nebo naopak pokušet své limity. Lezecké trasy zde mají dlouhou tradici. Stezka Randkluft vede na Hohen Dachstein. Současně s trasou Anna a Johann tvoří trasu s převýšením přes 1200 metrů a patří tak k jedné z nejdelších a nejnáročnějších v Aplách.

Cyklistika

Pro cyklisty všech věkových skupin i úrovní oblast nabízí dokonalé vyžití, Vyrazit můžete na 26 různých tras vedených po lesnich cestách v okolí Dachsteinu i Schadmingu. Rovinatou trasu pak nabízí výlet ůdolím Ennstal podél řeky Enns. Díky husté síti nabíjecích stanic Bosch není problém vyrazit na výlet vysoko do hor bez dlouhé fizické přepravy na takový trip. Jestli kolo nemáte, nezoufejte, v oblasti najdete velké množství půjčoven kol a elektrokol.

Kdo miluje jízdu z kopce, může využít bikeparky Schladming a Reiteralm s mnoha kilometry trailů a několika úrovněmi náročnosti. Od modrých pro úplné začátečníky až po černé pro pokročilé jezdce. Na své si zde přijde opravdu každý.

Dále nabízíme možnost ubytování v našich Apartmánech v Novohradských horách.